Nasza firma codziennie zapewnia transport – busy do Holandii, przechodząc przez województwa zachodniopomorskie, wielkopolskie, lubuskie, kujawsko-pomorskie oraz okoliczne regiony. Według danych dostarczonych przez Holenderski Urząd Statystyczny (CBS) w grudniu 2019 roku, liczba Polaków zamieszkujących w Holandii przekroczyła 198 tysięcy, a prognozy wskazywały na dalszy wzrost tej liczby.

To nie dziwi, biorąc pod uwagę atrakcyjne warunki zatrudnienia, zarówno dla pracowników niewykwalifikowanych, jak i specjalistów, a także rosnące możliwości rozwoju zawodowego.

Holandia przyciąga nie tylko emigrantów pracujących – jest to również popularny cel podróży turystycznych. Istnieje wiele opcji podróży do tego urokliwego kraju, ale czytając dalej dowiesz się, dlaczego busy z Polski do Holandii są jednym z najkorzystniejszych środków transportu i dlaczego coraz więcej osób decyduje się na tę formę podróży.

Wskazane wyżej województwa stanowią doskonałe miejsce startowe do podróży w kierunku środkowych Niemiec, Belgii i Holandii. Skontaktuj się z przewoźnikiem – nasze busy mogą podjechać po Ciebie pod wskazany adres w większości miast na trasie. Trasy przewozu znajdziesz na naszej stronie.

Kiedyś podróżowało się inaczej. Nie było to komfortowe. Podróż autobusami na takich trasach nie była komfortowa i przywodziła na myśl negatywne skojarzenia. Dziś sytuacja wygląda zupełnie inaczej, a stare, przestarzałe pojazdy pozbawione klimatyzacji i ogrzewania należą już do przeszłości. Nasze busy do Holandii spełniają najwyższe standardy komfortu. Posiadamy wygodne fotele z podłokietnikami i zagłówkami, zapewniając dużo miejsca na rozprostowanie nóg. To tylko część udogodnień, na które mogą liczyć nasi pasażerowie wybierający nasze przewozy do Holandii.

Jako przewoźnik na wszystkich trasach jakie obsługujemy staramy się zagwarantować najlepsze z możliwych warunki podróżowania. Sprawdź nas – zamów przejazd.